Середа, 17.10.2018, 08:23
Методичний кабінет
відділу освіти 
Літинської РДА
Директор РМК


Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові документи [2]
Методична робота [31]
Моніторинг навчальних досягнень [1]
Атестація [1]
Конкурс педагогічної майстерності [2]
Школа молодого вчителя [1]
Педагогічний досвід [0]
Олімпіади, конкурси, змагання [19]
Психолог радить [0]
Охорона праці та безпека життєдіяльності [0]
Дошкільна освіта [0]
Позашкільна освіта [0]
Виховна робота [9]
Наше опитування
Який рівень володіння вчителями вашого освітнього закладу інформаційно-комунікаційними технологіями
Всього відповідей: 8
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Жовтень » 30 » Наказ
10:43
Наказ

 

 

 

УКРАЇНА

ЛІТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

В І Д Д І Л  О С В І Т И

 

НАКАЗ

від  20.10.2017 р.                                        смт. Літин                                        № 420

 

Про проведення ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2017-2018 навчальному році

 

Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 14 сесії 6 скликання Вінницької обласної Ради від 19 лютого 2013 року № 481, п. 21 Положення про Департамент освіти і науки облдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови Вінницької облдержадміністрації від 16.01.2013 року № 23 та розпорядженням від 16.09.2016 року за № 671 “Про внесення змін до Положення про Департамент освіти і науки облдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 16.01.2013 року № 23», згідно з Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 року №1099, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 року за №1318/20056, Правилами проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, І, ІІ етапів олімпіад зі спеціальних дисциплін та конкурсів фахової майстерності, затверджених наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 05.01.2012 року № 5, наказом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 30.12.2014 року № 588 «Про затвердження Положення про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з мов і літератур національних меншин (російська, польська)», наказом  Міністерства освіти і науки України від 02.08.2017 р. № 1112 “Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів  у   2017-2018 навчальному році ”, листом Міністерства освіти і науки України від 27.09.2017 року за № 1/9-524 «Про деякі питання організації учнівських олімпіад», на виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 09.10.2017 р. № 515 „ Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 навчальному році ”, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді,

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Провести ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у листопаді-грудні 2017 року з навчальних предметів згідно до графіка:
  • Російська мова та література – 911 класи – 10.11.2017 р.– Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 2
  • Математика  6-11класи – 11.11.2017 р. – Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 1
  • Українська мова та література – 711 класи–12.11.2017 р. – Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 2
  • Біологія – 811 класи – 18.11.2017 р. – Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 2
  • Фізика – 711 класи – 19.11.2017 р. – Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 1
  • Екологія – 1011 класи – 24.11.2017 р. – бібліотека РМК
  • Астрономія – 1011 класи – 26.11.2017 р. – Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 1
  • Економіка – 911 класи – 01.12.2017 р. – ЦДЮТ
  • Трудове навчання – 811 класи – 02.12.2017 р. – Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 2
  • Правознавство – 911 класи – 03.12.2017 р. – Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 1
  • Географія – 811 класи – 09.12.2017 р. – Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 1
  • Інформатика – 811 класи – 10.12.2017 р. – Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 2
  • Хімія – 711 класи – 16.12.2017 р. – Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 2
  • Англійська мова – 811 класи – 17.12.2017 р. – Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 1
  • Інформаційні технології – 8  та 10 класи – 23.12.2017 р. – Літинська СЗШ ІІІІ ст. № 1 

                                           9  та  11 класи – 23.12.2017 р. – Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 2

  • Історія – 811 класи – 24.12.2017 р. – Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 2

    2. Роботу олімпіад розпочинати о 10.00 годині.

    3. Для організації роботи олімпіад створити оргкомітет  (додаток №1). Оргкомітет при потребі має  право залучати до проведення  олімпіад інших працівників.

4. Для перевірки робіт учасників олімпіад і визначення переможців та призерів створити журі (додаток №2).

5. Для організації участі учнів ЗНЗ у ІІ етапі олімпіад використовувати систему автоматичного адміністрування ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад  у Вінницькій області. В даній системі формувати заявки для участі переможців І (шкільного) етапу в ІІ (районному) етапі олімпіад.

    6. Кількісний склад команд – один учасник від одного класу. При наявності паралельних класів – один учасник від паралелі.                                                                                                                                                          

7. Директорам навчальних закладів:

            7.1. Відповідальність за безпеку життя і здоров’я  учасників олімпіад покласти на керівників команд.

            7.2. Забезпечити якісну підготовку учасників олімпіад та їх  своєчасну явку.

     8. Керівникам Літинської СЗШ І-Ш ст. № 1 (директор Чередник С.І.), Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 (директор Катріна Т.В.), директору ЦДЮТ (Човган О.В.) створити необхідні умови для  проведення олімпіад та роботи журі.

     9. Роботу членів журі, оргкомітету, осіб, залучених до проведення олімпіад, яка буде здійснюватись у неробочий час, компенсувати вільними від роботи днями згідно з чинним законодавством.

   10. Головам журі:

   10.1. Забезпечити своєчасну і якісну перевірку робіт учасників олімпіад.

   10.2. Попередні результати олімпіад оприлюднювати протягом трьох днів після їх проведення.

   10.3. Остаточні результати повідомити навчальним закладам та подати звіти і заявки для участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад через п'ять днів після завершення олімпіади.

   10.4. Переможців олімпіад ІІ етапу визначити з числа  учасників, які набрали не менше, ніж  третину від максимально можливої сумарної кількості балів.

   11. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

                                      Начальник відділу                                                    Т.Гордійчук

 

          вик. О.Бондарчук

         З наказом ознайомлений:

                                  І.Сидоренко                                                                                                                                                                                

 

Додаток №1

                                                                                                                                 до наказу № 420

від 20.10.2017 р.    

 

                                                                  Склад оргкомітету:

 

  1. Сидоренко І.О., головний спеціаліст відділу освіти – голова оргкомітету.
  2. Бондарчук О.О., директор РМК – заступник голови оргкомітету.
  3. Цубова О.А., методист РМК ,секретар оргкомітету

 

Члени оргкомітету:

Дудник Ж.І., головний спеціаліст відділу освіти

Чередник С.І., директор Літинської СЗШ І-Ш ст. №1

Катріна Т.В., директор Літинської СЗШ І-Ш ст. №2

Човган О.В., директор ЦДЮТ

Дмитренко В.Д., методист  РМК

Захарова Н.П., методист  РМК

Клишава С.М., методист  РМК

Мазуренко С.А., методист  РМК

 

Додаток  №2                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

                                                                                                                                 до наказу № 420

від 20.10.2017 р.                                                                                                                                                                       

Склад районного журі:

 

Російська мова та література:

Цубова О.А. – голова журі

         Члени журі:

Коломієць Ж.А./Літинська СЗШ І-Ш ст. № 1/; Радзієвська О.В., /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/; Щебивок Г.В. /НВК с. Громадське/; Зелениця Л.В. /СЗШ І-Ш ст. с. Багринівці/; Римаренко О.Д. /НВК с. Бірків/; Жовмір М.В. /Дяковецький НВК ім. М.П.Стельмаха/; Богдан Л.В. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка/, Бондарчук Л.М. /НВК І-ІІ ст. с. Сосни/, Яцкова Л.А. /СЗШ І-ІІ ст. с. Уладівка/.

Математика:

Клишава С.М. – голова журі

Члени  журі :

 Левківська Л.В., Доляновська О.М. /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 1/; Бельдій Н.М, Панасюк К.М., Слободян Л.І., /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/; Заєць А.Б., /СЗШ І-ІІІ ст. с. Селище/; Вусатюк Л.М. /НВК с. Бірків/; Волинець Г.М., Сирова Н.Д. /СЗШ І-Ш ст. с. Дашківці/;  Рубаха Н.О. /НВК І-ІІ ст. с. Сосни/; Ланова Н.І., Петрик К.Я. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Кожухів/.

Українська мова і література:

Цубова О.А.  – голова журі

Члени журі:

Слободянюк В.І./Літинська СЗШ  І-Ш ст. № 1/; Омельянчик О.М./Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/; Гладько Л.С./СЗШ І-Ш ст. с. Багринівці/; Ільчук І.В. /НВК с. Бірків/; Руцька Т.П. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище/; Курочка Г.В. /НВК с. Громадське/; Маковійчук В.В./СЗШ І-ІІІ ст. с. Івча/; Попель Н.Г. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Селище/; Поліщук Н.Й./СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка/; Коломієць М.В. /СЗШ І-ІІ ст. с. Новоселиця/; Шах Т.Ю./НВК І-ІІ ст. с. Сосни/; Відерська О.І. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Журавне/, Климчук Г.П. /Дяковецький НВК ім. М.П.Стельмаха/.

         Біологія:

      Дмитренко В.Д. – голова журі

Члени журі:

Пушненко Л.Л., Хахаліна В.Й./ Літинська СЗШ І-Ш ст. № 1/;  Демкова Л.Д. / Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/; Сіваченко Л.М. /НВК с. Бірків/; Жукова В.П. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Дашківці/; Вознюк І.В./НВК І-ІІ ст. с. Сосни/; Біленька О.І. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Івча/; Пастух Л.В. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка/.

Фізика :

Клишава С.М. – голова журі

Члени журі:

Гуменюк Л.В., Тимчишин С.П. /Літинська СЗШ І-Ш ст. №1/; Бельдій Ю.Д., Бельдій Н.М. /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/; Громлюк А.Д. /СЗШ І-Ш ст. с. Бруслинів/; Осадчук Ю.В., Майданевич О.В. /СЗШ І-Ш ст. с. Селище/; Оначенко Ю.В. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище/; Щепілов С.В. /НВК с. Громадське/.

Екологія:

Дмитренко В.Д. – голова журі

Члени журі:

Демкова Л.Д. /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/; Пушненко Л.Л. /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 1/; Жукова В.П. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Дашківці/; Пастух Л.В. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка/.

Астрономія:

Клишава С.М. – голова журі

Члени журі:

Гуменюк Л.В., Тимчишин С.П. /Літинська СЗШ І-Ш ст. №1/; Бельдій Ю.Д., /Літинська СЗШ І-Ш ст. №2/;  Громлюк А.Д. /СЗШ І-Ш ст. с. Бруслинів/; Осадчук Ю.В. /СЗШ І-Ш ст. с. Селище/; Щепілов С.В./НВК с. Громадське/; Оначенко Ю.В. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище/;  Майданевич О.В. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Селище/.

Економіка:

Дмитренко В.Д. – голова журі

Члени журі:

Гненна Н.І. /Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 1/; Гончар І.Ю./Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/; Слободиська С.І. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Дашківці/; Коритчук О.А. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Кожухів/.

Трудове навчання:

Клишава С.М. – голова журі

Члени журі:

Кипоренко Л.І., Тимчишин С.П. /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 1/; Добровольський С.М., Барановська Л.С. /Літинська СЗШ І-Ш ст.  № 2/; Веселюк Л.П. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка/; Григорук А.С. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Пеньківка/; Пасєка С.В. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Селище/;        Савчук Н.Р. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Журавне/.

Правознавство:

Мазуренко С.А. – голова журі

Члени журі:

Паштецький А.В. /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 1/; Гончар І.Ю. /Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 2/; Спридонюк Т.М. /СЗШ І-Ш ст. с. Бірків/; Іванцова О.М. /Дяковецький НВК  ім. М.Стельмаха/;  Шлапак М.М. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище/; Шевчук В.В. /СЗШ І-ІІ ст.            с. Новоселиця/; Слободиська С.І. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Дашківці/; Шкандюк Л.А./СЗШ І-ІІІ ст.    с. Івча/; Пастух Н.С. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка/, Лозна Н.Д. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Селище/.

Географія:

Дмитренко В.Д. – голова журі

Члени журі:

Трачук Л.С. /СЗШ І-Ш ст. с. Селище/; Шостак В.І. /СЗШ І-Ш ст. с. Багринівці/; Коритчук О.А. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Кожухів/; Бурдига М.М. /НВК І-ІІ ст. с. Сосни/; Козловська Л.Д. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Дашківці/; Хахаліна В.Й. /Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 1/, Мельник О.М. /НВК       с. Громадське/; Онищук І.Г. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка/; Бас О.І. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Вінниківці/.

Інформатика:

Клишава С.М. – голова журі

Члени журі:

Бень М.А. /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 1/; Бельдій Ю.Д./Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/; Сташевський В.А. /СЗШ І-Ш ст. с. Дашківці/; Силюк П.П.  /СЗШ І-Ш ст. с. Селище/; Щепілов С.В. /НВК с. Громадське/.

Хімія:

Дмитренко В.Д. – голова журі

Члени журі:

Вознюк І.В. /НВК І-ІІ ст. с. Сосни/; Підстружко Л.П. /Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 2/; Марчук Т.І. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Пеньківка/; Чернега Н.М. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Багринівці/; Бурдига Ю.В. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Кожухів/; Зелінська О.Д. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Шевченка/; Деркач Т.І. /Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 1/; Сировий О.Д. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Дашківці/.

Англійська мова:

Бондарчук О.О. – голова журі

Члени журі:

Бондарчук Т.М., Лабунець В.М., Бевз Г.А.  /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 1/; Олійник В.О., Гуменна Н.М., Маліновська Н.М. /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/;  Мензило Н.В. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Вінниківці/; Микоць В.П. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище/; Мельник Г.В. /СЗШ І-ІІІ ст.       с. Кожухів/;  Ємельянова Т.А./НВК с. Бірків/; Котик О.В. /НВК І-ІІ ст. с. Сосни/; Тарасова О.П. /НВК с. Малинівка/.

Інформаційні технології:

Клишава С.М. – голова журі

Члени журі:

Бень М.А. /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 1/; Бельдій Ю.Д., /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/; Сташевський В.А. /СЗШ І-Ш ст. с. Дашківці/; Силюк П.П.  /СЗШ І-Ш ст. с. Селище/; Щепілов С.В. /НВК с. Громадське/.

Історія:

Мазуренко С.А. – голова журі

Члени журі:

Паштецький А.В., Чухрій О.А., Фігура Л.В. /Літинська СЗШ І-Ш ст. №1/; Гончар І.Ю., Олійник Т.М. /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/; Лозна Н.Д., /СЗШ І-Ш ст. с. Селище/; Іванцова О.М. /Дяковецький НВК ім. М.Стельмаха/; Пастух Н.С. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка/; Шкандюк Л.А./СЗШ І-ІІІ ст. с. Івча/; Зелінська Л.О. /НВК с. Громадське/; Слободиська С.І. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Дашківці/; Шлапак М.М./СЗШ   І-ІІІ ст. с. Городище/; Спридонюк Т.М. /НВК  с. Бірків/; Драчук Н.В. /НВК І-ІІ ст. с. Сосни/; Шевчук В.В./СЗШ І-ІІ ст.                     с. Новоселиця/.

        

        

 

 

Категорія: Олімпіади, конкурси, змагання | Переглядів: 76 | Додав: Olexandr | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пошук
Архів записів
Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2018

Конструктор сайтів - uCoz