Субота, 20.04.2019, 21:22
Комунальна установа Літинської районної ради  "Літинський районний методичний кабінет"
Директор КУ "ЛРМК"

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові документи [3]
Методична робота [31]
Моніторинг навчальних досягнень [1]
Атестація [1]
Конкурс педагогічної майстерності [3]
Школа молодого вчителя [1]
Педагогічний досвід [1]
Олімпіади, конкурси, змагання [21]
Психолог радить [0]
Охорона праці та безпека життєдіяльності [0]
Дошкільна освіта [0]
Позашкільна освіта [0]
Виховна робота [9]
Наше опитування
Який рівень володіння вчителями вашого освітнього закладу інформаційно-комунікаційними технологіями
Всього відповідей: 8
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Березень » 3 » Фініш олімпіадного руху
09:37
Фініш олімпіадного руху

Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Цьогоріч маємо 12 учнів-призерів, це на 2 більше попереднього навчального року.

І-е місце вибороли двоє школярів, друге місце - також два учні та 8 - треті місця.Щиро вітаємо наших переможців та їх наставників, бажаємо усім здоров'я, натхнення та нових злетів на освітянській ниві!

Надаємо імена наших творчих дітей та їх учителів. 

Призери обласних олімпіад 2017-2018 н.р.

  1. Корнієць Ростислав, учень 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Журавне – І місце з інформаційних технологій (учитель Савчук Інна Анатоліївна).

  2. Криворучко Павло, учень 10-А класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 – І місце з інформаційних технологій (учитель Бельдій Юрій Дмитрович).

  3. Доценко Дмитро, учень 11-А класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 – ІІ місце з інформаційних технологій (учитель Бельдій Юрій Дмитрович).                        

  4. Гречанівська Вікторія, учениця 10-А класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 – ІІ місце з правознавства (учитель Гончар Іванна Юріївна).

  5. Яводчак Юліана, учениця 8 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Журавне – ІІІ місце з української мови та літератури (учитель Дубень Світлана Василівна).

  6. Кіналь Вероніка, учениця 10 класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 – ІІІ місце з російської мови (учитель Коломієць Жанна Анатоліївна).

  7. Яремчук Микола, учень 11-Б класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 – ІІІ місце з історії (учитель Олійник Тетяна Миколаївна).

  8. Кіналь Богдан, учень 9-Б класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 – ІІІ місце з історії (учитель Чухрій Олег Арсентійович).

  9. Кізім Степан, учень 10-А класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 – ІІІ місце з астрономії (учитель Бельдій Юрій Дмитрович).

  10.  Гальчак Сергій, учень 11-А класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 – ІІІ місце з англійської мови (учитель Гуменна Наталія Миколаївна).

  11.  Сьотка Валентин, учень 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Кожухів – ІІІ місце з фізики (учитель Петрик Валерій Павлович).

  12.  Григоренко Вероніка, учениця 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка – ІІІ місце з трудового навчання (учитель Веселюк Лариса Павлівна).

Категорія: Олімпіади, конкурси, змагання | Переглядів: 108 | Додав: Olexandr | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пошук
Архів записів
Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2019

Конструктор сайтів - uCoz