УКРАЇНА
ЛІТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
В І Д Д І Л О С В І Т И
НАКАЗ
від 20.10.2017 р. смт. Літин № 420
2. Роботу олімпіад розпочинати о 10.00 годині.
3. Для організації роботи олімпіад створити оргкомітет (додаток №1). Оргкомітет при потребі має право залучати до проведення олімпіад інших працівників.
4. Для перевірки робіт учасників олімпіад і визначення переможців та призерів створити журі (додаток №2).
5. Для організації участі учнів ЗНЗ у ІІ етапі олімпіад використовувати систему автоматичного адміністрування ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у Вінницькій області. В даній системі формувати заявки для участі переможців І (шкільного) етапу в ІІ (районному) етапі олімпіад.
6. Кількісний склад команд – один учасник від одного класу. При наявності паралельних класів – один учасник від паралелі.
7. Директорам навчальних закладів:
7.1. Відповідальність за безпеку життя і здоров’я учасників олімпіад покласти на керівників команд.
7.2. Забезпечити якісну підготовку учасників олімпіад та їх своєчасну явку.
8. Керівникам Літинської СЗШ І-Ш ст. № 1 (директор Чередник С.І.), Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 (директор Катріна Т.В.), директору ЦДЮТ (Човган О.В.) створити необхідні умови для проведення олімпіад та роботи журі.
9. Роботу членів журі, оргкомітету, осіб, залучених до проведення олімпіад, яка буде здійснюватись у неробочий час, компенсувати вільними від роботи днями згідно з чинним законодавством.
10. Головам журі:
10.1. Забезпечити своєчасну і якісну перевірку робіт учасників олімпіад.
10.2. Попередні результати олімпіад оприлюднювати протягом трьох днів після їх проведення.
10.3. Остаточні результати повідомити навчальним закладам та подати звіти і заявки для участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад через п'ять днів після завершення олімпіади.
10.4. Переможців олімпіад ІІ етапу визначити з числа учасників, які набрали не менше, ніж третину від максимально можливої сумарної кількості балів.
11. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Начальник відділу Т.Гордійчук
вик. О.Бондарчук
З наказом ознайомлений:
І.Сидоренко
Додаток №1
до наказу № 420
від 20.10.2017 р.
Склад оргкомітету:
- Сидоренко І.О., головний спеціаліст відділу освіти – голова оргкомітету.
- Бондарчук О.О., директор РМК – заступник голови оргкомітету.
- Цубова О.А., методист РМК ,секретар оргкомітету
Члени оргкомітету:
Дудник Ж.І., головний спеціаліст відділу освіти
Чередник С.І., директор Літинської СЗШ І-Ш ст. №1
Катріна Т.В., директор Літинської СЗШ І-Ш ст. №2
Човган О.В., директор ЦДЮТ
Дмитренко В.Д., методист РМК
Захарова Н.П., методист РМК
Клишава С.М., методист РМК
Мазуренко С.А., методист РМК
Додаток №2
до наказу № 420
від 20.10.2017 р.
Склад районного журі:
Російська мова та література:
Цубова О.А. – голова журі
Члени журі:
Коломієць Ж.А./Літинська СЗШ І-Ш ст. № 1/; Радзієвська О.В., /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/; Щебивок Г.В. /НВК с. Громадське/; Зелениця Л.В. /СЗШ І-Ш ст. с. Багринівці/; Римаренко О.Д. /НВК с. Бірків/; Жовмір М.В. /Дяковецький НВК ім. М.П.Стельмаха/; Богдан Л.В. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка/, Бондарчук Л.М. /НВК І-ІІ ст. с. Сосни/, Яцкова Л.А. /СЗШ І-ІІ ст. с. Уладівка/.
Математика:
Клишава С.М. – голова журі
Члени журі :
Левківська Л.В., Доляновська О.М. /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 1/; Бельдій Н.М, Панасюк К.М., Слободян Л.І., /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/; Заєць А.Б., /СЗШ І-ІІІ ст. с. Селище/; Вусатюк Л.М. /НВК с. Бірків/; Волинець Г.М., Сирова Н.Д. /СЗШ І-Ш ст. с. Дашківці/; Рубаха Н.О. /НВК І-ІІ ст. с. Сосни/; Ланова Н.І., Петрик К.Я. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Кожухів/.
Українська мова і література:
Цубова О.А. – голова журі
Члени журі:
Слободянюк В.І./Літинська СЗШ І-Ш ст. № 1/; Омельянчик О.М./Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/; Гладько Л.С./СЗШ І-Ш ст. с. Багринівці/; Ільчук І.В. /НВК с. Бірків/; Руцька Т.П. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище/; Курочка Г.В. /НВК с. Громадське/; Маковійчук В.В./СЗШ І-ІІІ ст. с. Івча/; Попель Н.Г. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Селище/; Поліщук Н.Й./СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка/; Коломієць М.В. /СЗШ І-ІІ ст. с. Новоселиця/; Шах Т.Ю./НВК І-ІІ ст. с. Сосни/; Відерська О.І. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Журавне/, Климчук Г.П. /Дяковецький НВК ім. М.П.Стельмаха/.
Біологія:
Дмитренко В.Д. – голова журі
Члени журі:
Пушненко Л.Л., Хахаліна В.Й./ Літинська СЗШ І-Ш ст. № 1/; Демкова Л.Д. / Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/; Сіваченко Л.М. /НВК с. Бірків/; Жукова В.П. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Дашківці/; Вознюк І.В./НВК І-ІІ ст. с. Сосни/; Біленька О.І. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Івча/; Пастух Л.В. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка/.
Фізика :
Клишава С.М. – голова журі
Члени журі:
Гуменюк Л.В., Тимчишин С.П. /Літинська СЗШ І-Ш ст. №1/; Бельдій Ю.Д., Бельдій Н.М. /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/; Громлюк А.Д. /СЗШ І-Ш ст. с. Бруслинів/; Осадчук Ю.В., Майданевич О.В. /СЗШ І-Ш ст. с. Селище/; Оначенко Ю.В. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище/; Щепілов С.В. /НВК с. Громадське/.
Екологія:
Дмитренко В.Д. – голова журі
Члени журі:
Демкова Л.Д. /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/; Пушненко Л.Л. /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 1/; Жукова В.П. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Дашківці/; Пастух Л.В. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка/.
Астрономія:
Клишава С.М. – голова журі
Члени журі:
Гуменюк Л.В., Тимчишин С.П. /Літинська СЗШ І-Ш ст. №1/; Бельдій Ю.Д., /Літинська СЗШ І-Ш ст. №2/; Громлюк А.Д. /СЗШ І-Ш ст. с. Бруслинів/; Осадчук Ю.В. /СЗШ І-Ш ст. с. Селище/; Щепілов С.В./НВК с. Громадське/; Оначенко Ю.В. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище/; Майданевич О.В. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Селище/.
Економіка:
Дмитренко В.Д. – голова журі
Члени журі:
Гненна Н.І. /Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 1/; Гончар І.Ю./Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/; Слободиська С.І. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Дашківці/; Коритчук О.А. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Кожухів/.
Трудове навчання:
Клишава С.М. – голова журі
Члени журі:
Кипоренко Л.І., Тимчишин С.П. /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 1/; Добровольський С.М., Барановська Л.С. /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/; Веселюк Л.П. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка/; Григорук А.С. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Пеньківка/; Пасєка С.В. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Селище/; Савчук Н.Р. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Журавне/.
Правознавство:
Мазуренко С.А. – голова журі
Члени журі:
Паштецький А.В. /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 1/; Гончар І.Ю. /Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 2/; Спридонюк Т.М. /СЗШ І-Ш ст. с. Бірків/; Іванцова О.М. /Дяковецький НВК ім. М.Стельмаха/; Шлапак М.М. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище/; Шевчук В.В. /СЗШ І-ІІ ст. с. Новоселиця/; Слободиська С.І. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Дашківці/; Шкандюк Л.А./СЗШ І-ІІІ ст. с. Івча/; Пастух Н.С. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка/, Лозна Н.Д. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Селище/.
Географія:
Дмитренко В.Д. – голова журі
Члени журі:
Трачук Л.С. /СЗШ І-Ш ст. с. Селище/; Шостак В.І. /СЗШ І-Ш ст. с. Багринівці/; Коритчук О.А. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Кожухів/; Бурдига М.М. /НВК І-ІІ ст. с. Сосни/; Козловська Л.Д. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Дашківці/; Хахаліна В.Й. /Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 1/, Мельник О.М. /НВК с. Громадське/; Онищук І.Г. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка/; Бас О.І. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Вінниківці/.
Інформатика:
Клишава С.М. – голова журі
Члени журі:
Бень М.А. /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 1/; Бельдій Ю.Д./Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/; Сташевський В.А. /СЗШ І-Ш ст. с. Дашківці/; Силюк П.П. /СЗШ І-Ш ст. с. Селище/; Щепілов С.В. /НВК с. Громадське/.
Хімія:
Дмитренко В.Д. – голова журі
Члени журі:
Вознюк І.В. /НВК І-ІІ ст. с. Сосни/; Підстружко Л.П. /Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 2/; Марчук Т.І. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Пеньківка/; Чернега Н.М. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Багринівці/; Бурдига Ю.В. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Кожухів/; Зелінська О.Д. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Шевченка/; Деркач Т.І. /Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 1/; Сировий О.Д. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Дашківці/.
Англійська мова:
Бондарчук О.О. – голова журі
Члени журі:
Бондарчук Т.М., Лабунець В.М., Бевз Г.А. /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 1/; Олійник В.О., Гуменна Н.М., Маліновська Н.М. /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/; Мензило Н.В. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Вінниківці/; Микоць В.П. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище/; Мельник Г.В. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Кожухів/; Ємельянова Т.А./НВК с. Бірків/; Котик О.В. /НВК І-ІІ ст. с. Сосни/; Тарасова О.П. /НВК с. Малинівка/.
Інформаційні технології:
Клишава С.М. – голова журі
Члени журі:
Бень М.А. /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 1/; Бельдій Ю.Д., /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/; Сташевський В.А. /СЗШ І-Ш ст. с. Дашківці/; Силюк П.П. /СЗШ І-Ш ст. с. Селище/; Щепілов С.В. /НВК с. Громадське/.
Історія:
Мазуренко С.А. – голова журі
Члени журі:
Паштецький А.В., Чухрій О.А., Фігура Л.В. /Літинська СЗШ І-Ш ст. №1/; Гончар І.Ю., Олійник Т.М. /Літинська СЗШ І-Ш ст. № 2/; Лозна Н.Д., /СЗШ І-Ш ст. с. Селище/; Іванцова О.М. /Дяковецький НВК ім. М.Стельмаха/; Пастух Н.С. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка/; Шкандюк Л.А./СЗШ І-ІІІ ст. с. Івча/; Зелінська Л.О. /НВК с. Громадське/; Слободиська С.І. /СЗШ І-ІІІ ст. с. Дашківці/; Шлапак М.М./СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище/; Спридонюк Т.М. /НВК с. Бірків/; Драчук Н.В. /НВК І-ІІ ст. с. Сосни/; Шевчук В.В./СЗШ І-ІІ ст. с. Новоселиця/.
|