Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 2018-2019 н.р. Учні закладів загальної середньої освіти району вибороли як і в попередньому навчальному році 12 призових місць. Цьогоріч крім традиційних предметів, української мови та літератури, правознавства, історії, інформаційних технологій, англійської мови, трудового навчання у порівнянні з минулим роком маємо переможців у нових навчальних дисциплінах: з метематики, біології та економіки.
Ось наша гордість, талановита, обдарована молодь:
- Криворучко Павло, учень 11-А класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 – ІІ місце з інформаційних технологій (67,42б.) (учитель Бельдій Ю.Д.)
- Дячок Владислав, учень 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище – ІІ місце з трудового навчання (114,5 б.) (учитель Пухлик Л.Ю.)
- Дем’янчук Юлія, учениця 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка) – ІІ місце з трудового навчання (98 б.) (учитель Веселюк Л.П.)
- Кіпоренко Ілля, учень 10-Б класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 –
ІІІ місце з української мови та літератури (34 бала), (учитель Чередник І.Г.)
- Афанасьєв Дмитро, учень 11-А класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 – ІІІ місце з математики (17 балів), (учитель Слободян Л.І.)
- Кляшторна Вікторія, учениця 9-А класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 – ІІІ місце з правознавства (58,5 б.), (учитель Чухрій О.А.)
- Гречанівська Вікторія, учениця 11-А класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 – ІІІ місце з правознавства (49,5 б.), (учитель Гончар І.Ю.)
- Кіпоренко Ілля, учень 10-Б класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 –
ІІІ місце з біології (79 б.), (учитель Пушненко Л.Л.)
- Гречанівська Вікторія, учениця 11-А класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 – ІІІ місце з історії (43,25 б.), (учитель Олійник Т.М.)
- Степанчук Дмитро, учень 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Івча – ІІІ місце з інформаційних технологій (59,5 б.) (учитель Маліцький П.Й.)
- Андрущенко Руслана, учениця 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Пеньківка – ІІІ місце з англійської мови (81,5 б.) (учитель Гнатюк Л.В.)
- Афанасьєв Дмитро, учень 11-А класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 – ІІІ місце з економіки (38 б.), (учитель Гончар І.Ю.)
Вітаємо школярів та їх наставників. Бажаємо натхнення, наполегливості та подальших успіхів на освітянській ниві.
Тривають обласні конкурси талановитої молоді, у яких беруть участь школярі закладів загальної середньої освіти району. На підставі підсумкових наказів Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації від 05.03.2019 року ми з радістю повідомляємо про наших переможців:
- Кулик Ірина, учениця 10 класу та Холод Артем, учень 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки „Новорічна композиція”, у номінації „Сюжетна композиція”, за роботу „Казкова хатинка”(учитель Пухлик Л.Ю.)
- Колектив учнів СЗШ І-ІІІ ст. с. Бруслинів – ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсі „Український сувенір”, у номінації „ІІ вікова категорія” (підлітки 12-16 років), за роботу „Глиняний куманець” (учитель Кравчук С.Б.)
- Навчально-виховний комплекс с. Громадське - ІІІ місце серед закладів загальної середньої освіти в обласному етапі Всеукраїнської трудової акції „Парад квітів біля школи” (директор Березовська Ж.І.)
- Гуменюк Анастасія, учениця 4-Б класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 – І місце у ІІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика (16 б.) (учитель Вітовська Т.В.)
- Дідич Марина, учениця 5 класу НВК І-ІІ ст. с. Сосни – І місце у ІІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика (37 б.) (учитель Крива І.М.)
- Рибачок Вікторія, учениця 11 класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 – ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Вінницького територіального відділення МАН України у 2018-2019 н.р. (відділення історії, секція - всесвітня історія, 75 балів, учитель Гуменюк Л.В.)
- Пастух Олександр, учень 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка – І місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Вінницького територіального відділення МАН України у 2018-2019 н.р. (відділення екології та аграрних наук, секція - генетика та селекція, 85 балів, учитель Пастух Л.В.)
- Кривулько Ольга, учениця 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка – ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху „Зелена естафета” (учитель Пастух Л.В.)
- Гуменюк Марина, учениця 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка – ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху „Зелена естафета” (учитель Пастух Л.В.)
- СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка – ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху „Зелена естафета” (директор Масний О.Д.)
- Медяний Роман, учень 7 класу НВК с. Громадське – диплом ІІ ступеня у середній віковій категорії обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців „Зіркова мрія – 2019” (учитель Порицька Л.А.)
- Слободянюк Аліна, учениця 1 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Кожухів – диплом ІІ ступеня у молодшій віковій категорії обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців „Зіркова мрія – 2019” (учитель Плюта Л.А.)
- Гальчак Анастасія, учениця 10-Б Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 – диплом ІІІ ступеня у старшій віковій категорії обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців „Зіркова мрія – 2019” (учитель Чередник І.Г.)
- Ковтун Діана, вихованка вокального гуртка ЦДЮТ, учениця 10-А класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 – Диплом лауреата у старшій віковій категорії обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців „Зіркова мрія – 2019” (керівник Задранівська Т.Л.)
- Мельничук Іван, учень 6-А класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 – Диплом лауреата у середній віковій категорії обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців „Зіркова мрія – 2019” (керівник Гуменна М.В.)
Щиро вітаємо наших учнів та вчителів і дякуємо їм за наполегливу, результативну роботу.
|