Вівторок, 07.12.2021, 08:36
Комунальна установа Літинської районної ради  "Літинський районний методичний кабінет"
Директор КУ "ЛРМК"

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові документи [12]
Методична робота [47]
Моніторинг навчальних досягнень [1]
Атестація [1]
Конкурс педагогічної майстерності [4]
Школа молодого вчителя [1]
Педагогічний досвід [1]
Олімпіади, конкурси, змагання [25]
Психолог радить [0]
Охорона праці та безпека життєдіяльності [0]
Дошкільна освіта [0]
Позашкільна освіта [0]
Виховна робота [10]
Наше опитування
Який рівень володіння вчителями вашого освітнього закладу інформаційно-комунікаційними технологіями
Всього відповідей: 10
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2021 » Січень » 4 » Відзначення обдарованих учнів
16:04
Відзначення обдарованих учнів

«Успіх – не остаточний, невдачі – не фатальні,

значення має лише мужність продовжувати.»

(У. Черчіль)

 

Кажуть, що людина народжується із зерном у руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Щоб потенційне національне багатство зберегти та примножити, необхідно відібрати обдарованих дітей, допомогти їм знайти себе, розвинути здібності та таланти. Для відділу освіти Літинської РДА підтримка обдарованих дітей завжди була пріоритетним напрямком діяльності. Саме тому у районі діяла програма роботи з обдарованими дітьми і, як підсумок наполегливої праці, яка вже приносить плоди пізнання, розуму та терпіння, щорічно протягом останніх 5 років проводилось свято «Таланти Літинщини».

На жаль, у цьому році, через карантинні обмеження, обдаровані діти не відчули таких емоцій, як у минулі роки – урочиста сцена районного Будинку культури, святковий концерт, грошові премії, посмішки і сльози щастя батьків... 

Але все ж, у останні передноворічні дні, 33 дитини отримали заслужені грошові премії на загальну суму  22300 грн. у закладах освіти за місцем навчання:

1. Марчук Вікторія, учениця 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка – за зайняте І місце  

    у районному та ІІ місце в обласному етапах Всеукраїнських учнівських    

    олімпіад з трудового навчання.

2. Кривулько Ольга, учениця 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка – за зайняте І 

    місце у районному та ІІ місце в обласному етапах Всеукраїнських 

    учнівських олімпіад з трудового навчання.

3. Слободянюк Софія, учениця 9 класу СЗШ І-ІІ ст. с. Уладівка – за зайняте І 

    місце у районному та ІІІ місце в обласному етапах Всеукраїнських 

    учнівських олімпіад з польської мови та літератури.

4. Пивовар Назар, учень 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище – за зайняте І  

    місце у районному та ІІІ місце в обласному етапах Всеукраїнських     

    учнівських олімпіад з трудового навчання.

5. Розчишина Анастасія, учениця 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище – за 

    зайняте І місце у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з  

    російської мови та літератури, І місце у районному етапі Х Міжнародного 

    мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені 

    Тараса Шевченка у 2019-2020 н.р.

6. Директорчук Іванна, учениця 6 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище – за 

    зайняте І місце у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з  

    математики.

7. Соколюк Вікторія, учениця 7 класу НВК І-ІІ ст. с. Сосни – за зайняте І місце у  

    районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики.

8. Волинець Тарас, учень 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Дашківці – за зайняті І місця у    

    районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства,     

    інформатики.

9. Андрущенко Руслана, учениця 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Пеньківка – за 

     зайняте І місце у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 

     з англійської мови, хімії.

10. Корнієць Анастасія, учениця 8 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Журавне – за 

     зайняте І місце у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 

     з трудового навчання.

11. Олійник Віталій, учень 8 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище – за зайняте І місце  

     у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  з трудового навчання.

 12. Дубова Софія, учениця 9 класу НВК с. Бірків – за зайняте І місце у 

      районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії.

13. Зінченко Анастасія, учениця 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Дашківці – 

      за зайняте І місце у районному етапі Всеукраїнських учнівських 

      олімпіад з географії.

14. Кліменков Андрій, учень 8 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Івча – за зайняте І 

      місце у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з 

      інформатики, біології.

 15. Папа Катерина, учениця 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Івча – за зайняте І 

      місце у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з 

      інформатики.

16.  Корнійчук Інна, учениця 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Кожухів – за зайняте І 

      місце у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з 

      української мови та літератури.

17. Ткачук Інна, учениця 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Пеньківка – за зайняті І місця у  

      районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, хімії.

18. Соколюк Вікторія, учениця 7 класу НВК І-ІІ ст. с. Сосни  – за зайняте І місце  

      у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та І місце у  

      районному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської  

     та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2019-2020 н.р.

 19. Сеник Оксана, учениця 6 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Журавне – за зайняте І  

      місце у районному та ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі ХХ Міжнародного  

      конкурсу з української мови ім. П.Яцика, І місце у районному та ІІІ 

      місце у ІІІ (обласному) етапі Х Міжнародного мовно-літературного 

      конкурсу учнівської і студентської молоді імені Т.Шевченка у 2019-           

      2020 н.р.

20. Литвиненко Олександра, учениця 3 класу СЗШ І-ІІ ст. с. Уладівка – за 

      зайняте І місце у районному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з 

      української мови імені Петра Яцика.

21. Клешко Аліна, учениця 4 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Журавне – за зайняте І   

      місце у районному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови 

      імені Петра Яцика.  

22. Шафар Юлія, учениця 7 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Пеньківка – за зайняте І місце  

      у ХVII обласному етапі ХХ Всеукраїнського дитячо-юнацькому фестивалі  

      мистецтв „Сурми звитяги” у номінації „Декоративно-тематична композиція”.

23. Костянюк Ольга, учениця 7 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Пеньківка – за зайняте І  

      місце у ХVII обласному етапі ХХ Всеукраїнського дитячо-юнацькому  

      фестивалі мистецтв „Сурми звитяги” у номінації „Декоративно-тематична  

      композиція”.

24. Білоус Аліна, учениця 7 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Пеньківка – за зайняте І місце у  

      ХVII обласному етапі ХХ Всеукраїнського дитячо-юнацькому фестивалі  

      мистецтв „Сурми звитяги” у номінації „Декоративно-тематична композиція”.  

25.Волинець Дарина, учениця 6 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Дашківці – за зайняте ІІ  

     місце у обласному Тижні біології, рослинництва та експериментального  

     дослідництва у номінації „Учнівські навчально-дослідні земельні ділянки”  

     (серед учнівської молоді).

 

26. Клименко Ангеліна, учениця 6 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Дашківці – за зайняте ІІ  

     місце у обласному Тижні біології, рослинництва та експериментального  

     дослідництва у номінації „Учнівські навчально-дослідні земельні ділянки”  

     (серед учнівської молоді).

27. Пастух Володимир, учень 6 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка – за зайняте ІІ  

     місце в обласному Тижні екології та охорони природи за захист  

     дослідницьких робіт на науково-практичній конференції „Екологічними  

     стежинами Вінниччини” в номінації „Учні 6 класу”.

28. Глібко Олександра, учениця 6 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка – за зайняте ІІ  

     місце в обласному Тижні екології та охорони природи за захист  

     дослідницьких робіт на науково-практичній конференції „Екологічними  

     стежинами Вінниччини” в номінації „Учні 6 класу”.

29. Слободянюк Аліна, учениця 2 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Кожухів – за зайняте І  

     місце в обласному конкурсі солістів-вокалістів та читців „Зіркова мрія – 2020”  

     у номінації „Художнє читання” у молодшій віковій категорії.

30. Голованюк Олександр, вихованець гуртка „Юні кролівники” Літинського  

     ЦДЮТ, учень 6 класу Дяковецького НВК ім. М.Стельмаха – за зайняте ІІ  

     місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-

     дослідницьких робіт з природознавства „Юний дослідник” серед  

     позашкільних освітніх закладів у номінації „Тваринний світ”.

31. Мудренко Олександра, вихованка гуртка «Юні тваринники», учениця  

     Дяковецького НВК ім. М. Стельмаха – за зайняте  ІІІ місце в обласному етапі  

     Всеукраїнської трудової акції «Кролик».

32. Голік Валентин, вихованець художньо-образотворчого гуртка ЦДЮТ, учень  

     6 класу НВК с. Малинівка – за зайняте ІІ місце в обласній виставці-конкурсі  

     декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край», розділ  

     «Живопис».

33. Горохівська Дарія, вихованка художньо-образотворчого гуртка , учениця 6  

     класу НВК с. Малинівка – за зайняте ІІІ місце в обласній виставці-конкурсі  

     декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край», розділ  

     «Гончарство та художня кераміка».   

34. СЗШ І-ІІІ ст. с. Івча – за зайняте ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського  

      конкурсу „Шкільний сад” для шкіл сільської місцевості, номінація  

      „Впровадження агробіологічних інновацій в освітній процес”.

35. Вихованці гуртка „Юні екологи” НВК с. Бірків – за зайняте І місце в  

      обласному (заочному) етапі Всеукраїнської акції „Птах року 2019” серед  

      учнівських колективів.

36. СЗШ І-ІІІ ст. с. Дашківці – за зайняте ІІ місце у обласному Тижні біології,  

      рослинництва та експериментального дослідництва у номінації „Учнівські  

      навчально-дослідні земельні ділянки” (серед закладів освіти).

 

Досягти високих результатів допомогли здібним учням як особистісні якості, зокрема – наполегливість, жага до знань, так і постійна допомога та підтримка справжніх фахівців справи, талановитих вчителів.

Сьогоднішні перемоги наших дітей є стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та духовного зросту. Попереду нові відкриття, здійснення мрій, досягнення нових вершин. Нинішнім школярам розбудовувати рідну країну, бути господарями на цій землі. Їм належить майбутнє. Хай же воно буде щасливим!

Категорія: Олімпіади, конкурси, змагання | Переглядів: 89 | Додав: Olexandr | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вхід на сайт
Календар
«  Січень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пошук
Архів записів
Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2021

Конструктор сайтів - uCoz